Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • GOPS
  • Wyjazd do kina dzieci ze świetlic opiekuńczo wychowawczych

Wyjazd do kina dzieci ze świetlic opiekuńczo wychowawczych

Pierwszego października w sobotę miało miejsce spotkanie dzieci i młodzieży z ośmiu świetlic opiekuńczo-wychowawczych z terenu Gminy Puck. Spotkanie, w którym uczestniczyło 90 dzieci wraz z opiekunami, miało miejsce w Multikinie w Rumii, podczas wspólnego oglądania filmu pt.: „Sekretne życie zwierzaków domowych”.

Była to jedna z cyklicznych imprez organizowanych w ciągu roku, mająca na celu zintegrowanie dzieci i młodzieży z różnych miejscowości oraz umożliwienie wymiany doświadczeń opiekunów świetlic.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content