Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Inwestycje
  • Wykonanie nawierzchni poliuretanowej boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół w Darzlubiu

Wykonanie nawierzchni poliuretanowej boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół w Darzlubiu

Wykonanie nawierzchni poliuretanowej boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół w Darzlubiu.

Wykonawca: Przedsiębiorstwo Drogowe BRUK SERWIS  z siedzibą w Wejherowie.

Cena 59 tys. zł brutto. Zakończono przed terminem.

Przepraszamy za złą jakość dźwięku na filmie


[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6047741350459850065]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content