Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Inwestycje
  • Wykonanie otworu zastępczego ujęcia wody w Połczynie, likwidacja studni w Łebczu i Werblini

Wykonanie otworu zastępczego ujęcia wody w Połczynie, likwidacja studni w Łebczu i Werblini

Wykonanie otworu zastępczego nr 3A wraz z likwidacją otworu nr 3 na terenie ujęcia wody w Połczynie; Likwidacja studni nr 2 na terenie ujęcia wody w Łebczu; Likwidacja studni nr 3 i nr 4A na terenie ujęcia wody w Werblini.

Wykonawca: Przedsiębiorstwo Robót Wiertniczych HYDROPOL ? GDAŃSK Sp. z o. o. Planowany termin do dnia 29 listopada 2013 r.,  rzeczywisty 30 maja 2014 r. ? nie wykonano w terminie. Wartość robót wg umowy 219 tys. zł

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6047750390479842433]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content