Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Inwestycje
  • Wykonano nawierzchnię asfaltową w Leśniewie

Wykonano nawierzchnię asfaltową w Leśniewie

Dnia 29 listopada br odebrano wykonanie nawierzchni asfaltowej wraz z kanalizacją deszczową ulicy Heweliusza w Leśniewie.

W ramach inwestycji wykonano 398 mb nawierzchni asfaltowej oraz 360 mb kanalizacji deszczowej. Prace wykonała Firma Drogowa FRODROG z Pucka.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content