Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Wykonywanie testów na COVID-19

Wykonywanie testów na COVID-19

 

Laboratorium Genloxa Sp. z o.o. uruchomiło mobilny punkt poboru materiału do wykonywania testów na COVID-19 dla mieszkańców naszego regionu i nie tylko. Genloxa posiada podpisaną umowę z NFZ, w związku z czym jest w stanie wykonywać oznaczenie zarówno na zasadach komercyjnych (koszt oznaczenia 400 zł) oraz nieodpłatnie dla pacjentów (rozliczenie przez laboratorium Genloxa bezpośrednio z NFZ) w przypadku pracowników służby zdrowia po kontakcie z osobami zarażonymi, osób przygotowujących się do pobytu w sanatorium oraz osób skierowanych przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej będących na kwarantannie lub ze wskazaniem epidemicznym. Aktualne informacje na temat funkcjonowania punktu pobrań znajdziecie Państwo na stronie https://puck.genloxa.pl oraz pod numerem telefonu +48 58 739 58 89.

Punkt jest czynny od poniedziałku do niedzieli w godz. 7.00-10.00 i zlokalizowany jest na parkingu vis a vis Urzędu Gminy Puck przy ul. 10-Lutego 38. W znajdującym się tam namiocie możliwe jest pobranie próbki po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. . Jeśli pacjent uda się do punktu drive thru, musi zabrać ze sobą dokument ze zdjęciem i podać nr PESEL Pobieranie próbek odbywa się w tzw. trybie drive-thru / walk-thru, co oznacza, że materiał może być pobierany przez uchylone okno samochodu, bez konieczności wysiadania z pojazdu

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content