Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • GOPS
  • Wynik postępowania dotyczącego wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych

Wynik postępowania dotyczącego wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych

postępowanie dotyczyło:

wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych dla osoby z zaburzeniami psychicznymi ? 26-letniego mężczyzny z porażeniem czterokończynowym i zaburzeniami mowy po niedotlenieniu mózgu, w wymiarze 6 godzin tygodniowo od listopada 2013 r.; w miejscu zamieszkania ? Łebcz ? Gmina Puck lub w siedzibie Środowiskowego Domu Samopomocy w Pucku, ul. Mestwina 32 (do uzgodnienia)

Do dnia 29.10.2013 r. do ośrodka nie wpłynęła żadna oferta na realizację zamówienia i w związku z powyższym postępowania nie rozstrzygnięto.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pucku

Iwona Rumanowska

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content