Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

XV Pomorski zlot ?Senior? ZNP

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6294119373549993361]

XV Pomorski zlot ?Senior? odbył się w Rozewiu. Został zorganizowany przez pucki oddział Związku Nauczycielstwa Polskiego dla emerytowanych pracowników oświaty województwa pomorskiego. Uczestniczyła w nim rekordowa liczba 500 osób skupiona w 20 sekcjach działających na terenie województwa pomorskiego. Uczestnicy Zlotu w godzinach przedpołudniowych zwiedzali Puck a następnie udali się do Rozewia na uroczyste otwarcie Zlotu, które otworzył Prezes Oddziału ZNP w Pucku Tomasz Lewicki. Celem takich spotkań jest integracja środowiska oświatowego i wspólna zabawa. Oprócz uczestników Zlotu w uroczystości wzięli udział Wójt Gminy Puck Pan Tadeusz Puszkarczuk i Sekretarz Miasta Puck Pani Agnieszka Siebert.

Członkowie puckiego Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego złożyli podziękowania Wójtowi Gminy Puck Tadeuszowi Puszkarczykowi za wsparcie, zrozumienie i okazaną pomoc emerytowanym pracownikom oświaty Ziemi Puckiej.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content