XV Pomorski zlot ?Senior? ZNP

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6294119373549993361]

XV Pomorski zlot ?Senior? odbył się w Rozewiu. Został zorganizowany przez pucki oddział Związku Nauczycielstwa Polskiego dla emerytowanych pracowników oświaty województwa pomorskiego. Uczestniczyła w nim rekordowa liczba 500 osób skupiona w 20 sekcjach działających na terenie województwa pomorskiego. Uczestnicy Zlotu w godzinach przedpołudniowych zwiedzali Puck a następnie udali się do Rozewia na uroczyste otwarcie Zlotu, które otworzył Prezes Oddziału ZNP w Pucku Tomasz Lewicki. Celem takich spotkań jest integracja środowiska oświatowego i wspólna zabawa. Oprócz uczestników Zlotu w uroczystości wzięli udział Wójt Gminy Puck Pan Tadeusz Puszkarczuk i Sekretarz Miasta Puck Pani Agnieszka Siebert.

Członkowie puckiego Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego złożyli podziękowania Wójtowi Gminy Puck Tadeuszowi Puszkarczykowi za wsparcie, zrozumienie i okazaną pomoc emerytowanym pracownikom oświaty Ziemi Puckiej.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content