• Mieszkańcy

XXII Festiwal Pieśni Kaszubskiej „KASZËBSCZÉ TÓNË NAD MÔLIM MÒRZÔ w Swarzewie

Zapraszamy serdecznie na koncerty podczas Festiwalu Pieśni Kaszubskiej KASZËBSCZÉ TÓNË NAD MÔLIM MÒRZÃ w niedzielę 10 lipca 2022 o godz. 15:00 na skwerze przy Domu Kaszubskim w Swarzewie. Wystąpią kaszubskie zespoły ludowe: Sztrądowe OsteBursztynkiKaszubianki, a także Tomasz Fopke z pieśniami w kompozycji Wojciecha Czerwińskiego.

Na miejscu będziecie mogli Państwo nabyć od Koła Gospodyń Wiejskich w Swarzewie regionalne smakołyki i domowe ciasta. Zaprezentują się również rękodzielnicy, artyści działający na terenie Kaszub, jak i malarki z grupy „ArtMania” ze swoimi obrazami.

Do zobaczenia w pięknym Swarzewie.

OKSiT w Gminie Puck