Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • XXII Festiwal Pieśni Kaszubskiej „KASZËBSCZÉ TÓNË NAD MÔLIM MÒRZÔ w Swarzewie

XXII Festiwal Pieśni Kaszubskiej „KASZËBSCZÉ TÓNË NAD MÔLIM MÒRZÔ w Swarzewie

Zapraszamy serdecznie na koncerty podczas Festiwalu Pieśni Kaszubskiej KASZËBSCZÉ TÓNË NAD MÔLIM MÒRZÃ w niedzielę 10 lipca 2022 o godz. 15:00 na skwerze przy Domu Kaszubskim w Swarzewie. Wystąpią kaszubskie zespoły ludowe: Sztrądowe OsteBursztynkiKaszubianki, a także Tomasz Fopke z pieśniami w kompozycji Wojciecha Czerwińskiego.

 

Na miejscu będziecie mogli Państwo nabyć od Koła Gospodyń Wiejskich w Swarzewie regionalne smakołyki i domowe ciasta. Zaprezentują się również rękodzielnicy, artyści działający na terenie Kaszub, jak i malarki z grupy „ArtMania” ze swoimi obrazami.

 

Do zobaczenia w pięknym Swarzewie.

 

OKSiT w Gminie Puck

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content