Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Zapraszamy na przedstawienie teatralne dla dzieci „Detektyw Zagadka na tropie”

Zapraszamy na przedstawienie teatralne dla dzieci „Detektyw Zagadka na tropie”

Już niedługo – 7 lipca (czwartek) w 3 placówkach kultury OKSiT odbędzie się przedstawienie teatralne dla naszych pociech przygotowane przez Studio Teatralne „Krak-Art” z Krakowa.
Kiedy i gdzie?    7  L I P C A
Wiejski Dom Kultury w Żelistrzewie godz. 11:00
Wiejski Klub Kultury w Leśniewie godz. 12:30
Wiejski Dom Kultury w Strzelnie godz. 14:00
Opis spektaklu „Detektyw Zagadka na tropie”
„Bardzo ciekawa i wciągająca opowieść, która przenosi dzieci w niezwykły świat podróży i przygód. Dwóch detektywów wybiera się do Pekinu na koncert swej przyjaciółki, gwiazdy operowej o pseudonimie „Koko”. Wyruszają w długą podróż koleją transsyberyjską. Gdy spóźnieni docierają do Chin, okazuje się się, że występ artystki z niewyjaśnionych przyczyn został odwołany. Gdzie jest „Koko”? Czy detektywi rozwiążą zagadkę zaginięcia swej przyjaciółki? Zobaczcie sami! Przedstawienie w humorystyczny sposób pokazuje na czym polega praca detektywa. Dzieci wraz z głównymi bohaterami przemierzają egzotyczne rejony świata i poznają kulturę innych krajów.”
O Studiu Teatralnym Krak-Art
Studio Teatralne KRAK-ART zajmuje się realizacją spektakli teatralnych dla dzieci.
„Nasze przedstawienia mają charakter interaktywny, co oznacza, że mali widzowie mają możliwość wzięcia czynnego udziału w widowisku i wystąpienia na scenie. Wystawiamy bajki i legendy, a nasz repertuar jest skierowany do dzieci w wieku szkolnym, przedszkolnym i żłobkowym”
Wstęp bezpłatny.
OKSiT w Gminie Puck

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content