Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Zagospodarowanie terenu w Celbowie

Urząd Gminy w Pucku w dniu 8 lipca 2014 r. dokonał odbioru zadania ?Zagospodarowanie terenu w miejscowości Celbowo?

Inwestycja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w zakresie małych projektów w ramach działania 413 ?Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju? objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Wykonawcą była firma NOVUM z  Pasymia. Kwota zrealizowanych robót wyniosła 32 208,40 zł.

plac zabaw Celbowo 001

plac zabaw Celbowo 002

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content