Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Zajęcia dla dzieci i młodzieży z Gminy Puck w okresie ferii zimowych 2017 w Osadzie Łowców Fok w Rzucewie

Zajęcia dla dzieci i młodzieży z Gminy Puck w okresie ferii zimowych 2017 w Osadzie Łowców Fok w Rzucewie

Wójt Gminy Puck, Dyrektor OKSiT w Gminie Puck, Dyrektor Muzeum Archeologicznego w Gdańsku, zapraszają dzieci i młodzież z Gminy Puck na zajęcia zorganizowane do Osady Łowców Fok w Rzucewie w okresie ferii zimowych.

kopia_zapasowa_kopia_zapasowa_zajecia-2017

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content