Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Połchowo: Wspólne kolędowanie przy choince

Trzej Królowie i kolędowanie

Wspólne kolędowanie to nowa impreza Połchowian, która odbyła się w święto Trzech króli w centralnym punkcie wsi przy choince. Okazało się że tradycja śpiewania kolęd wśród mieszkańców jest wciąż żywa. Swoim akompaniamentem imprezę uświetnili Artur Adas, Marek Wikowski z kolegami Wiesławem Witkowskim, Piotrem Stromskim i Janem Wielgus, rodzeństwo Magda i Oskar Dettlaff, siostry Joanna i Anna Smażyńskie, Igor Rewiński, Zuzanna Potrykus, Małgosia Szablewska i Hania Klaus. Wśród grających nie zabrakło świetnych gitarzystów z naszej parafii księdza proboszcza Adama Zdrojewskiego i pana organisty Łukasza Nowickiego.

Bardzo dziękujemy wszystkim którzy uświetnili swoim występem i śpiewem piękną tradycję żywego kolędowania przy choince.

Dziękujemy za przybycie i hojność

Mariola Parchem Animator Kultury w Wiejskim Klubie Kultury w Połchowie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content