Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Żelistrzewo: Polskie Kolędy i Pastorałki

Kwartały Sztuki w gminie Puck
Koncert kolęd i pastorałek?
Anna Asmus i jej przyjaciele?

Trwający jeszcze okres bożonarodzeniowy jest znakomitą okazją do spotkań artystycznych.  Sala Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie 8 stycznia 2017  znowu była zapełniona publicznością. Wśród widzów obecny był m.in. Tadeusz Puszkarczuk ? Wójt Gminy Puck. Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck ? w ramach cyklicznych spotkań z profesjonalnymi artystami tak zwanych Kwartałach Sztuki ? zorganizował koncert ?Polskie Kolędy i Pastorałki?. Obecnych powitał główny organizator imprezy dr Jan Dettlaff ? dyrektor OKSiT. Na tutejszej scenie, przy choince,  pojawiła się znakomita wokalistka, rodem z Żelistrzewa, Anna Asmus (sopran). Wraz ze swoimi przyjaciółmi: Sylwią Falecką (mezzosopran), Piotrem Swatem (skrzypce) i Eleną Aleksiejuk (instrument klawiszowy) poprzez piękno śpiewu i muzyki,  wprowadziła widzów w głębię duchową i majestat bożonarodzeniowego święta. Widzowie na stojąco oklaskiwali kunszt artystów z Pomorza. Na zakończenie, nie zabrakło wspólnych, kolędowych śpiewów z publicznością.

Brunon Ceszke

12

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content