Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • ZAKOŃCZONO ZADANIA INWESTYCYJNE

ZAKOŃCZONO ZADANIA INWESTYCYJNE

W miesiącu listopadzie zakończono następujące zadania inwestycyjne: * przebudowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Rekowo Górne, * budowa kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami ul. Cichej w Połczynie ?BIS?, * ustawienie 2 agregatów prądotwórczych w Starzynie (przy przepompowniach ścieków).

  • przebudowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Rekowo Górne o długości ca 693 m, wykonana przez Przedsiębiorstwo Inżynieryjne ?Półwysep? z Redy.
  • budowa kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami ul. Cichej w Połczynie ?BIS? o długości: sieć 360 mb, przyłącza 197 mb, wykonana przez Przedsiębiorstwo Wodno ? Melioracyjne ?WODMEL? z siedzibą w Wejherowie
  • ustawienie 2 agregatów prądotwórczych w Starzynie (przy przepompowniach ścieków) ? wykonawca firma Delta Power z Gdyni.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content