Search
Close this search box.

Północnokaszubska Lokalna Grupa Rybacka

W związku z ogłoszeniem przez Północnokaszubską Lokalną Grupę Rybacką konkursów zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dnia 8 maja 2012 r. w godzinach 14:00 – 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Puck. W programie informacje na temat działalności jakie mogą być dofinansowane, wysokości pomocy i warunków jej przyznawania.

O dofinansowanie ubiegać się mogą zarówno przedsiębiorcy jak i jednostki działające na rzecz społeczności lokalnej. Szczególnym wsparciem objęte są podmioty sektora rybackiego: rybacy, armatorzy, przetwórcy. Wszystkich Państwa zapraszamy na spotkanie!

Prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa do Pani Anny Łapińskiej (tel.0586735627, e-mail anna.lapinska@gmina.puck.pl) do dnia 7 maja 2012 r.
Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu i miejsca spotkania w przypadku zgłoszenia się mniej niż 5 osób.

Otwiera się w nowym oknie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty: