Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Północnokaszubska Lokalna Grupa Rybacka

Północnokaszubska Lokalna Grupa Rybacka

W związku z ogłoszeniem przez Północnokaszubską Lokalną Grupę Rybacką konkursów zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dnia 8 maja 2012 r. w godzinach 14:00 – 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Puck. W programie informacje na temat działalności jakie mogą być dofinansowane, wysokości pomocy i warunków jej przyznawania.

O dofinansowanie ubiegać się mogą zarówno przedsiębiorcy jak i jednostki działające na rzecz społeczności lokalnej. Szczególnym wsparciem objęte są podmioty sektora rybackiego: rybacy, armatorzy, przetwórcy. Wszystkich Państwa zapraszamy na spotkanie!

Prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa do Pani Anny Łapińskiej (tel.0586735627, e-mail anna.lapinska@gmina.puck.pl) do dnia 7 maja 2012 r.
Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu i miejsca spotkania w przypadku zgłoszenia się mniej niż 5 osób.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content