Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Zapraszamy na koncert z cyklu „IX Puckie Interpretacje Muzyki”

Zapraszamy na koncert z cyklu „IX Puckie Interpretacje Muzyki”

Serdecznie zapraszamy Państwa na koncert towarzyszący „IX Puckim Interpretacjom Muzyki”, który odbędzie się 2 maja o godz. 17:30 (poniedziałek) w Domu Kultury w Żelistrzewie.

Na scenie wystąpią: Kwartet Walasek, Małgorzata Skorupa, Agata Szymczewska, Maria Machowska, Lech Bałaban, Tomasz Strahl, Magdalena Bojanowicz, Bartosz Koziak, Marcin Zdunik, Donat Zamiara, Maria Peradzyńska, Jolanta Janucik, Ryszard Cieśla, Ryszard Bałauszko, Elwira Śliwkiewicz-Cisak, Rafał Grząka, Edward Wolanin, Elżbieta Kordykiewicz, Grzegorz Gorczyca, Aleksandra Janaszewska, Dorota Kuczyńska, Natalia Wolanin oraz uczestnicy Kursu Puckich Interpretacji Muzyki 2022.

Koncert poprowadzi Jan Popis.

Organizatorzy i partnerzy: Fundacja Wspierania Kultury „Warszawscy Wirtuozi”, Urząd Miasta Puck, Burmistrz Pucka Hanna Pruchniewska, SP im. Mariusza Zaruskiego w Pucku, HOM w Pucku, Gmina Puck, Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Wstęp bezpłatny. 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content