Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Ogłoszenie o konkursie na dyrektora Szkoły Podstawowej w Werblini

Ogłoszenie o konkursie na dyrektora Szkoły Podstawowej w Werblini

Wójt Gminy Puck ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Werblini, ul. Szkolna 2, 84-107 Starzyno

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content