• Gmina
  • Zapraszamy na Mistrzostwa Gminy Puck w unihokeju!

Zapraszamy na Mistrzostwa Gminy Puck w unihokeju!

Z przyjemnością informujemy, że już w najbliższą niedzielę odbędą się Mistrzostwa Gminy Puck w unihokeju! Impreza odbędzie się w sali POSM Puck (Liceum Ogólnokształcące) o godzinie 10:00.

W zawodach mogą wziąć udział zespoły złożone z jednej kobiety i dwóch mężczyzn, przy czym podczas meczu na boisku musi przebywać minimum jedna kobieta. Drużyna może liczyć maksymalnie 8 osób, a każda miejscowość może wystawić tylko jedną drużynę do mistrzostw. Liczba zmian zawodników podczas meczu jest dowolna.

Zwycięskie drużyny, które zajmą miejsca od pierwszego do trzeciego, otrzymają pamiątkowe puchary oraz medale. System rozgrywek będzie uzależniony od ilości drużyn, które zgłoszą się do udziału.

Wydarzenie to jest także zaliczane do Sportowej Ligi Gminy Puck 2023. Zachęcamy wszystkich miłośników sportu do wzięcia udziału w tych emocjonujących zawodach oraz do kibicowania i wspierania swoich ulubionych drużyn!

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

plakat POmorskie z Ukrainą
Skip to content