Zapraszamy na Plener Malarski nad zatoką w Błądzikowie

Zapraszamy wszystkich pasjonatów malarstwa na plener malarski w nadmorskim klimacie- 21 lipca (czwartek) 2022 roku w godz. 14:00-17:00.

Czuwać nad uczestnikami będzie malarka, projektantka wnętrz, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku- Ula Stachowiak.

Dla uczestników wydarzenia zapewniamy potrzebne akcesoria malarskie. Na plener możesz jedynie przynieść własną sztalugę lub ulubione pędzle.

Na zakończenie pleneru malarskiego na uczestników czekać będzie słodki poczęstunek i napoje.

Ważne: Liczba uczestników jest ograniczona.

Zapisy drogą mailową: kultura@oksitpuck.pl

Widzimy się już niebawem w pięknym Błądzikowie nad Zatoką Pucką!

OKSiT w Gminie Puck