Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Zapraszamy na wydarzenia w lipcu w Gminie Puck

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń, które będą miały miejsce w lipcu w naszej gminie.

Lecz to nie wszystko! Specjalne miejsce w działaniach kulturalno-animacyjnych mają nasze placówki kultury, które możecie odwiedzić w 17 miejscowościach gminy. Tamtejsze animatorki kultury zaplanowały szereg atrakcji dla pociech i nie tylko. W planie na wakacje przygotowały wiele atrakcji: wycieczki, ciekawe warsztaty, zajęcia rekreacyjne oraz animacje!

Wszystko to znajdziecie Państwo w naszym kalendarzu na stronie głównej.

Do zobaczenia na imprezach w Gminie Puck!

 

OKSiT w Gminie Puck

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content