• Mieszkańcy

21 maja / czwartek/ 2015 r. w godz. 10 ? 15 na dzień otwarty w ramach

Bałtyckiego Festiwalu Nauki

W programie :

wykłady połączone z prezentacją multimedialną:

dr Jan  Dettlaff  – ? Pomorski szlak cysterski w powiecie puckim?

? godz. 11

Danuta Król  – ? Od osady  z epoki kamienia do Parku Kulturowego w Rzucewie gmina  Puck?

? godz. 13

warsztaty archeologiczne połączone z pokazem obróbki krzemienia, kości i rogu zwiedzanie wystaw :?Rzucewo w epoce kamienia? , ?Pradzieje gminy Puck? spacer z przewodnikiem ścieżką archeologiczną.

Organizatorzy: Muzeum Archeologiczne w Gdańsku, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i  Turystyki w Gminie Puck. Urząd Gminy w Pucku

Wstęp bezpłatny

Baltycki2.