Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Zajęcia edukacyjne dla dzieci o rybach

Zajęcia edukacyjne dla dzieci o rybach

Północna Lokalna Grupa Rybacka w ramach promocji Centrum Edukacji i Promocji Północnego Szlaku Rybackiego we Władysławowie zorganizowała zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku 5 – 8 lat w placówkach przedszkolnych i szkolnych z obszaru działania LGR.

Zajęcia zaplanowane dla dzieci w zakresie podstawowej wiedzy na temat ekosytemu Morza Bałtyckiego, gatunków ryb oraz walorów odżywczych ryb.

Z Gminy Puck w projekcie uczestniczą dzieci w wieku 5 – 7 lat ze Szkół w Żelistrzewie – 45 dzieci, z Mrzezina – 48 dzieci, z Darzlubia – 50 dzieci, z Starzyna – 34 dzieci. Łącznie 177 dzieci.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6144970289354469617]

Więcej zdjęć na www.24kaszuby.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content