Bezpieczna droga do szkoły

Dnia 15 października 2015r. gościliśmy już po raz drugi w naszej szkole Wiceministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dr Kazimierza Plocke, dzięki któremu mieliśmy okazję uczestniczyć w realizacji programu pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły” organizowanego przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
Pan Minister po krótkiej rozmowie z uczniami na temat bezpieczeństwa dzieci w czasie drogi do szkoły i nie tylko był zaskoczony niektórymi wypowiedziami dzieci oraz ich wiedzą na temat bezpieczeństwa. Uczniowie mieli dużo pomysłów i i bardzo chętnie wdali się w dyskusję. Bardzo szybko nauczyli się łatwo „wpadającej w ucho” piosenki. Mieli okazję, pod bacznym okiem instruktora, pobawić się i nauczyć jak poprawnie zachować się na drodze jako prawdziwy uczestnik ruchu drogowego.
Wszyscy uczniowie otrzymali kamizelki i inne elementy odblaskowe, które będą im doskonale służyły głównie po zmroku, by każdy z nich był widoczny, a tym samym bezpieczny na drodze.
Jesteśmy wdzięczni panu ministrowi za przychylność i poświęcony czas. dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w programie i zapraszamy ponownie.
Wdzięczni uczniowie.
[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6206200801318945841]
==========================================================================
„Bezpieczna droga do szkoły” organizowana przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz udziału w spotkaniu WICEMINISTRA ROLNICTWA p. KAZIMIERZA PLOCKE. Zapraszamy chętnych do udziału w spotkaniu : 15.10.2015r. godz. 11.30
Dyrektor Beata Mieczkowska
SP REKOWO GÓRNE

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content