Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Zygfryd Klebba, Anna Ceszke i Kontra Radoszewo najlepsi w 2. turnieju Puckiej Ligi Baśki w Mechowie!

Zygfryd Klebba, Anna Ceszke i Kontra Radoszewo najlepsi w 2. turnieju Puckiej Ligi Baśki w Mechowie!

10 października 2015 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Mechowie odbył się drugi turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2015/2016. W turnieju wzięła udział liczba 113 zawodników w tym 3 kobiety z 21 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Zygfryda Klebba (OSP Mrzezino) przed Markiem Radtke (Kontra Radoszewo) oraz Lucjanem Ferra (OSP Gnieżdżewo). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Kontra Radoszewo grająca w składzie: Marek Radtke, Franciszek Radtke, Jan Kromlicki, Michał Drzeżdżon oraz Stanisław Klein przed drużyną Gran Krokowa oraz ekipą OSP Mrzezino. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Anna Ceszke (Białogóra), która zajęła piętnaste miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Piętnastu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta, pięć najlepszych drużyn zostało uhonorowanych nagrodami rzeczowymi i pucharami.

Wyniki turnieju: zobacz

 

info: Henryk Radtke

DSC00529

DSC00543

DSC00548

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content