Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Zaproszenie do Zespołu Szkół w Starzynie na Festiwal Artystyczny 21.03.2015 r.

Zaproszenie do Zespołu Szkół w Starzynie na Festiwal Artystyczny 21.03.2015 r.

Serdecznie zapraszamy na „I Festiwal Artystyczny Talent Show Starzyno 2015” organizowany w ramach realizacji przez Zespół Szkół w Starzynie Ogólnopolskiego Programu „Szkoła Współpracy” pod patronatem MEN. Festiwal odbędzie się w Zespole Szkół w Starzynie 21.03.2015 r. – sobota /w Ogólnopolskim Dniu Talentów dla Szkół Odkrywców Talentów/ w godzinach od 09.00 do 13.00 – z udziałem zaproszonych Gości – władz Gminy Puck i reprezentacji szkół partnerskich z Programu „Szkoła Współpracy” – Samorządowego Zespołu Szkół w Gniewinie i Gimnazjum nr 1 im. Ks. Stanisława Ormińskiego w Rumi a także publiczności – rodziców uczniów naszej szkoły. Przewidziano prezentacje talentów grupowych i indywidualnych wszystkich klas IV – VI SP i I – III gimnazjum. Około godziny 12.30-13.00 – wręczenie Nagród, statuetek oraz Nagrody Publiczności. 

Program Festiwalu Artystycznego – 21.03.2015 r..pdf

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content