Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Zaproszenie na wernisaż Nadmorskiej Grupy Fotograficznej z Wejherowa pt.: ?Miłość wśród zwierząt?

Zaproszenie na wernisaż Nadmorskiej Grupy Fotograficznej z Wejherowa pt.: ?Miłość wśród zwierząt?

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck i Wiejski Klub Kultury w Leśniewie zapraszają na wernisaż Nadmorskiej Grupy Fotograficznej z Wejherowa pt.: ?Miłość wśród zwierząt? która odbędzie się 21.04.2015r. o godz.19.00 w części towarzyszącej wystąpi Chór ?Gaudeamus? z Wejherowa pod dyrekcją Agaty Jasińskiej.

1

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content