• Edukacja

Zapytanie ofertowe: Catering dla uczniów w trakcie wyjazdów edukacyjnych w ramach projektu: Dziś nauka – jutro praca!

Gmina Puck zaprasza do składania ofert w zakresie świadczenia usług cateringu dla uczniów w trakcie wyjazdów edukacyjnych w ramach projektu: ?Dziś nauka – jutro praca! Podniesienie jakości kształcenia ogólnego w 15 szkołach podstawowych i 4 gimnazjach z terenu Gminy Puck? współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.