Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Zapytanie ofertowe: Catering dla uczniów w trakcie wyjazdów edukacyjnych w ramach projektu: Dziś nauka – jutro praca!

Zapytanie ofertowe: Catering dla uczniów w trakcie wyjazdów edukacyjnych w ramach projektu: Dziś nauka – jutro praca!

Gmina Puck zaprasza do składania ofert w zakresie świadczenia usług cateringu dla uczniów w trakcie wyjazdów edukacyjnych w ramach projektu: ?Dziś nauka – jutro praca! Podniesienie jakości kształcenia ogólnego w 15 szkołach podstawowych i 4 gimnazjach z terenu Gminy Puck? współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content