Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Zarządzenie Wójta Gminy Puck w sprawie wyznaczenia dni wolnych od pracy w 2018 roku

Zarządzenie Wójta Gminy Puck w sprawie wyznaczenia dni wolnych od pracy w 2018 roku

Zarządzenia Nr 219-17 z dnia 27.12.2017_01 Zarządzenie Nr 220-17 z dnia 27.12.2017_01

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content