Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Zarządzenie Wójta Gminy Puck w sprawie dni wolnych od pracy

Zarządzenie Wójta Gminy Puck w sprawie dni wolnych od pracy

Zarządzenie Nr 65/14 Wójta Gminy Puck z dnia 31.03.2014 roku w sprawie ustalenia dni wolnych od pracy w Urzędzie Gminy Puck w roku 2014 – pobierz

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content