Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Zawiadomienie: Mistrzostwa Gminy Puck w unihokeju 02.03.2014

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zawiadamia, że dnia 2 marca (niedziela) przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Puck w  unihokeju  ? godz.: 10 00 w sali POSM Puck (Liceum Ogólnokształcące).

Zespół składa się z jednej kobiety oraz dwóch mężczyzn (w trakcie meczu na boisku musi przebywać min. jedna kobieta.

Ilość zmian dowolna

Za miejsca I-III zespołowo przewiduje się pamiątkowe puchary.

System rozgrywek uzależniony będzie od ilości drużyn.

Impreza rozgrywana jest w ramach Sportowej
Ligi Gminy Puck na 2014 rok

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content