Zawiadomienie: Mistrzostwa Gminy Puck w unihokeju 02.03.2014

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zawiadamia, że dnia 2 marca (niedziela) przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Puck w  unihokeju  ? godz.: 10 00 w sali POSM Puck (Liceum Ogólnokształcące).

Zespół składa się z jednej kobiety oraz dwóch mężczyzn (w trakcie meczu na boisku musi przebywać min. jedna kobieta.

Ilość zmian dowolna

Za miejsca I-III zespołowo przewiduje się pamiątkowe puchary.

System rozgrywek uzależniony będzie od ilości drużyn.

Impreza rozgrywana jest w ramach Sportowej
Ligi Gminy Puck na 2014 rok