• EKO
  • banereko

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH ORAZ ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO

HARMONOGRAM – wystawka IX 2020

OGŁOSZENIE wystawka IX 2020

GMINA PUCK  przy współpracy Konsorcjum firm: USŁUGI  TRANSPORTOWE Robert Lewicki,  PUCKA GOSPODARKA KOMUNALNA Spółka z o.o.  i   P.U.T.  SKOJAN  Janusz Skoczek

ogłasza w dniach   21 ? 26  WRZEŚNIA  2020 roku (zgodnie z harmonogramem)  zbiórkę odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego  i elektronicznego z posesji zamieszkałych położonych na terenie Gminy Puck.

Odbierzemy:

• meble, kanapy, tapczany, materace, kołdry, fotele, krzesła, stoły, dywany, armatura łazienkowa, ramy okienne, drzwi, karnisze, itp.
  • lodówki, pralki, telewizory, monitory, sprzęt AGD, sprzęt RTV, sprzęt komputerowy, radia, drukarki, akumulatory, lampy, kable, itp.

NIE  BĘDĄ  ZABIERANE:

• opony
  • części samochodowe, zderzaki
  • gruz oraz  odpady  budowlane  i  remontowe,  ziemia
  • styropian
  • okna i  szyby
  • odpady zawierające  azbest
  • odzież
  • chemikalia, farby,  lakiery  i  opakowania  po  nich
  • odpady komunalne  segregowane  (szkło, plastik, papier, bio)  i  zmieszane

Odpady należy wystawić  PRZED POSESJĘ do godziny 7.00  w dniu odbioru lub dzień wcześniej.