Search
Close this search box.

Zbliża się czas składania rozliczeń podatkowych PIT

Mieszkańcy Gminy Puck,

Zbliża się czas składania rozliczeń podatkowych PIT. Pieniądze z rocznych rozliczeń podatkowych w około 38 % trafiają do budżetu gminy, w której są Państwo zameldowani lub wskażą jako miejsce zamieszkania.

Płać podatek w gminie Puck

Jeżeli gmina Puck jest miejscem, w którym mieszkasz i w którym chcesz żyć coraz wygodniej i bezpieczniej, rozlicz PIT w swojej gminie – w ten sposób przekażesz część podatku na jej rozwój.

Nie musisz być zameldowany w gminie Puck, by znaczna część Twojego podatku zasiliła jej budżet. Wystarczy, że mieszkasz w gminie i wpiszesz w rocznym zeznaniu podatkowym swój aktualny adres zamieszkania i wyślesz rozliczenie do Urzędu Skarbowego w Pucku.

Aby ułatwić mieszkańcom rozliczenie roczne, gmina Puck przystąpiła do projektu „Wspieraj Lokalnie”. Przy współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych, powstała intuicyjna aplikacja, która pomoże Państwu w rozliczeniu podatku. Można ją znaleźć pod adresem:

https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-gminy-puck/

lub kliknąć w banner na stronie głównej Urzędu Gminy.

Twój podatek ma wpływ na poprawę warunków Twojego życia – budowę dróg, kanalizacji, wodociągów, unowocześnianie szkolnictwa, rozwój infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej oraz wspieranie społeczeństwa obywatelskiego.

 

Rozlicz PIT w gminie Puck

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.

Przekaż 1,5% w gminie Puck

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.
Otwiera się w nowym oknie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty: