Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Zbliża się kolejna, ósma edycja szkoleń w ramach cyklu ?Marzec na Obcasach?

Zbliża się kolejna, ósma edycja szkoleń w ramach cyklu ?Marzec na Obcasach?

Drogie mieszkanki Gminy Puck!

 

Zbliża się kolejna, ósma edycja szkoleń w ramach cyklu ?Marzec na Obcasach?. W ramach cyklu, kobiety z całego Województwa Pomorskiego będą mogły uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach, skorzystać z profesjonalnego coachingu oraz skorzystać z porady doradcy zawodowego. W tym roku spotkania będą odbywały się w systemie on-line, a pierwsze spotkania planowane są już 1 marca. Tegoroczna edycja dotyczyć będzie zagadnienia zmian, towarzyszących nam każdego dnia i niejednokrotnie będących motywacją do rozwoju osobistego i zawodowego.

Zajęcia organizowane będą przez Powiatowe Urzędy Pracy w Województwie Pomorskim. Łącznie w 16 miastach województwa odbędzie się 45 spotkań. Skorzystać z nich mogą wszystkie kobiety, niezależnie od ich sytuacji na rynku pracy.

Większość zajęć będzie prowadzona zdalnie, ale niektóre z nich odbędą się w małych, pięcioosobowych grupach. Wśród tematów szkoleń planowane są m.in. sztuka autoprezentacji, zakładanie własnej działalności gospodarczej czy zagadnienia rekrutacji on-line. Wszystkie spotkania są bezpłatne, jednak w większości przypadków trzeba się na nie wcześniej zapisać.

Organizatorem akcji ?Marzec na obcasach?  jest Wojewódzki Urząd Pracy  we współpracy z powiatowymi urzędami pracy i Akademickim Biurem Karier Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Szczegółowy program oraz linki do zapisów można znaleźć na stronie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku.

 

https://wupgdansk.praca.gov.pl/

 

https://tiny.pl/rl6h9

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content