Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Sławutowo

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Sławutowo

W dniu 19 lutego 2021 r. zawarta została umowa na zadanie ?Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Sławutowo?.

Zadanie przewiduje budowę sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej 3,4 km, tłocznej 2,4 km, przyłączy 0,7 km oraz 1 tłoczni ścieków z zagospodarowaniem.

Projektowana kanalizacja zostanie włączona do budowanej sieci kanalizacji sanitarnej w Brudzewie.

Wykonawca robót: ZWK MARSZALL Sp. z o.o. z Krokowej.

Wartość zadania wynosi 2,7 mln zł. Wynagrodzenie współfinansowane jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku oraz środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Termin realizacji: do dnia 30 listopada 2021 r.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content