Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Żelistrzewo: Pokaz sposobu wykorzystania owoców i warzyw w WDK

W ramach spotkań słuchaczy Gminnego Uniwersytetu Każdego Wieku w Żelistrzewie odbyła się prezentacja dekoracji potraw i świątecznego stołu.

Pani Maria Busz ? animatorka kultury pokazała różne sposoby wykorzystania owoców i warzyw do dekoracji potraw. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem dla jej talentu i umiejętności i dziękujemy nie tylko za pokaz, ale również za umożliwienie praktycznej nauki.

Nasza koleżanka Teresa Widerska ? członkini GUKW zaprezentowała dekoracje stołu wykonane z ciasta drożdżowego min. koszyki, zajączki, oraz barwne jajka ? galaretki ? które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Po raz kolejny koleżanki nasze, które uczestniczą w zajęciach koła rękodzieła artystycznego działającego przy puckim hospicjum zaprezentowały swoje prace i pokazały jak wykonać kwiaty jabłoni z papieru. Myślę, że każda z nas znalazła dla siebie coś interesującego, co będzie można wykorzystać podczas przygotowań do zbliżających się Świąt.
T.Cz.M

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content