Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • XIX Integracyjne Warsztaty Regionalne ?Cudze chwalicie swego nie znacie? pt. ?Wiosna na Kaszubach?

XIX Integracyjne Warsztaty Regionalne ?Cudze chwalicie swego nie znacie? pt. ?Wiosna na Kaszubach?

W Specjalnym Ośrodku Szkolno ? Wychowawczym w Pucku odbyły się XIX Integracyjne Warsztaty Regionalne ?Cudze chwalicie swego nie znacie? pt. ?Wiosna na Kaszubach?.

Po prezentacji programu o tematyce regionalnej uczestnicy podjęli pracę warsztatową. Uczniowie pod opieką nauczycieli Ośrodka oraz pań: Brygidy Hochschulz, Anna Pomieczyńskiej, Lucyny Bizewskiej i Izabeli Tańskiej własnoręcznie przygotowali przepyszne kanapki, wykonali ikebany, dekoracje wiosenne, biżuterię z filcu, obrazki z quilingu, a także papier czerpany z motywami roślinnymi.

W warsztatach wzięli udział uczniowie:

? Zespołu Szkół w Darzlubiu
? Zespołu Szkół w Starzynie
? Zespołu Szkół we Władysławowie
? Niepublicznego Gimnazjum w Pucku
? Zespołu Szkół nr 11 w Gdyni
? Zespołu Szkół Specjalnych nr 17 w Gdyni
? Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Gdyni
? Ośrodka Adaptacyjnego w Pucku

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content