Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Żelistrzewo: XV edycja konkursu ?Najlepszy absolwent gimnazjum? oraz ?Najlepszy Absolwent Szkoły Podstawowej” – Gminy Puck 2015?2016

Żelistrzewo: XV edycja konkursu ?Najlepszy absolwent gimnazjum? oraz ?Najlepszy Absolwent Szkoły Podstawowej” – Gminy Puck 2015?2016

W dniu 21 czerwca 2016 r.  w Domu Kultury w Żelistrzewie odbyło się podsumowanie XV edycji gminnego konkursu ?Najlepszy absolwent gimnazjum? oraz drugiej edycji ?Najlepszy Absolwent Szkoły Podstawowej ? – Gminy Puck za rok szkolny 2015 ? 2016.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Gminy Puck ? Przewodnicząca Rady Gminy Puck ? Pani Anna Pomieczyńska,  Dyrektor i Księgowa ZOPO w Gminie Puck, Dyrektorzy Szkół z terenu Gminy , Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Pan Tomasz Lewicki oraz nauczyciele i Rodzice wyróżnionych uczniów.

Do konkursu Szkoły wytypowały uczniów, którzy otrzymali wzorową ocenę ze sprawowania, uzyskali najwyższą średnią ocen w szkole, wykazali bardzo dobrą znajomość języków obcych oraz posiadają znaczące osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, osiągnięcia plastyczne, muzyczne, literackie, sportowe oraz były zaangażowane w pracę samorządu szkolnego.

W uznaniu całokształtu osiągnięć nagrody Wójta Gminy Puck otrzymali:

W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH:

  1. Żelistrzewo ? Agata Sonnberg
  2. Mrzezino ? Amelia Witt
  3. Starzyno ? Natalia Plasun
  4. Darzlubie ? Norbert Rompczyk
  5. Gnieżdżewo ? Paula Derc
  6. Łebcz ? Angelika Ellwart
  7. Leśniewo ? Wiktoria Ceynowa
  8. Połchowo ? Emilia Kloka
  9. Strzelno ? Marta Borkowska
  10. Rekowo G. ? Dominika Dawidowska
  11. Swarzewo ? Dorota Gappa
  12. Połczyno ? Tomasz Sołtysiak
  13. Werblinia ? Gracjana Rathenów
  14. Mieroszyno ? Julia Fikus
  15. Celbowo ? Nikola Krzebietke

W KATEGORII GIMNAZJUM:

  1. Żelistrzewo
  • Albert Wolszon
  • Piotr Tkacz
  • Adrianna Borowicka
  • Magdalena Kielich
  1. Mrzezino
  • Maksym Hewelt
  • Małgorzata Telega
  • Szymon Wittbrodt
  1. Starzyno
  • Nicola Labudda
  • Paweł Miotke
  • Robert Mach
  1. Darzlubie
  • Dawid Hallmann
  • Karolina Joachimczyk

Spotkanie uświetniły występy uczniów :

  1. Szkoły Podstawowej w Swarzewie ? Lidia Boszke i Dorota Gappa
  2. Szkoły Podstawowej w Leśniewie ? Marta Byczk
  3. Szkoły Podstawowej w Gnieżdżewie ? Wiktoria Koss

oraz z Gimnazjum w :

  1. Żelistrzewie ? Małgorzata Dubieniecka
  2. Starzynie ? Andżelika Czerwionka

Na koniec spotkania Pan Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk złożył wyróżnionym uczniom gratulacje i życzenia powodzenia w dalszej edukacji, a wszystkim zebranym życzenia spokojnych i bezpiecznych wakacji.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6299261785738450129]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content