Żelistrzewo: XV edycja konkursu „Najlepszy absolwent gimnazjum” oraz „Najlepszy Absolwent Szkoły Podstawowej” – Gminy Puck 2015–2016

W dniu 21 czerwca 2016 r.  w Domu Kultury w Żelistrzewie odbyło się podsumowanie XV edycji gminnego konkursu „Najlepszy absolwent gimnazjum” oraz drugiej edycji „Najlepszy Absolwent Szkoły Podstawowej „ – Gminy Puck za rok szkolny 2015 – 2016.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Gminy Puck – Przewodnicząca Rady Gminy Puck – Pani Anna Pomieczyńska,  Dyrektor i Księgowa ZOPO w Gminie Puck, Dyrektorzy Szkół z terenu Gminy , Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Pan Tomasz Lewicki oraz nauczyciele i Rodzice wyróżnionych uczniów.

Do konkursu Szkoły wytypowały uczniów, którzy otrzymali wzorową ocenę ze sprawowania, uzyskali najwyższą średnią ocen w szkole, wykazali bardzo dobrą znajomość języków obcych oraz posiadają znaczące osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, osiągnięcia plastyczne, muzyczne, literackie, sportowe oraz były zaangażowane w pracę samorządu szkolnego.

W uznaniu całokształtu osiągnięć nagrody Wójta Gminy Puck otrzymali:

W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH:

 1. Żelistrzewo – Agata Sonnberg
 2. Mrzezino – Amelia Witt
 3. Starzyno – Natalia Plasun
 4. Darzlubie – Norbert Rompczyk
 5. Gnieżdżewo – Paula Derc
 6. Łebcz – Angelika Ellwart
 7. Leśniewo – Wiktoria Ceynowa
 8. Połchowo – Emilia Kloka
 9. Strzelno – Marta Borkowska
 10. Rekowo G. – Dominika Dawidowska
 11. Swarzewo – Dorota Gappa
 12. Połczyno – Tomasz Sołtysiak
 13. Werblinia – Gracjana Rathenów
 14. Mieroszyno – Julia Fikus
 15. Celbowo – Nikola Krzebietke

W KATEGORII GIMNAZJUM:

 1. Żelistrzewo
 • Albert Wolszon
 • Piotr Tkacz
 • Adrianna Borowicka
 • Magdalena Kielich
 1. Mrzezino
 • Maksym Hewelt
 • Małgorzata Telega
 • Szymon Wittbrodt
 1. Starzyno
 • Nicola Labudda
 • Paweł Miotke
 • Robert Mach
 1. Darzlubie
 • Dawid Hallmann
 • Karolina Joachimczyk

Spotkanie uświetniły występy uczniów :

 1. Szkoły Podstawowej w Swarzewie – Lidia Boszke i Dorota Gappa
 2. Szkoły Podstawowej w Leśniewie – Marta Byczk
 3. Szkoły Podstawowej w Gnieżdżewie – Wiktoria Koss

oraz z Gimnazjum w :

 1. Żelistrzewie – Małgorzata Dubieniecka
 2. Starzynie – Andżelika Czerwionka

Na koniec spotkania Pan Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk złożył wyróżnionym uczniom gratulacje i życzenia powodzenia w dalszej edukacji, a wszystkim zebranym życzenia spokojnych i bezpiecznych wakacji.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6299261785738450129]

Wybierz interesujący układ