Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Zmiana Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej

Przewodniczący Komisji – Szlas Małgorzata
Z-ca Przewodniczącego Komisji – Pieper Florian
Członek Komisji – Śliwiński Andrzej

Komisja Rewizyjna na posiedzeniu w dniu 28 stycznia 2016 roku, w związku z rezygnacją złożoną przez Przewodniczącą Komisji, Panią Małgorzatę Szlas z pełnienia funkcji Przewodniczącego Komisji, dokonała wyboru nowego Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, którym został Pan Andrzej Śliwiński.
Radna Pani Małgorzata Szlas została członkiem Komisji.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content