Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Zmiana rozkładu jazdy linii 656 od 10 marca

Korekta godzin odjazdów w godzinach porannych i czasów przejazdu.

Celem umożliwienia przesiadki na pociąg SKM oraz korekta kursu Puck – Wielka Piaśnica od 10 marca (zmiana terminu!)

W związku z licznymi zgłoszeniami ze strony podróżnych, wczesnoporanny kurs rel. Leśniewo – Wejherowo zostanie przyspieszony z godz. 4:37 na godz. 4:27 celem umożliwienia przesiadki na pociąg SKM w kierunku Gdyni i Gdańska.

 

Ponadto, ostatni kurs realizowany z Pucka o godz. 19:35 w kierunku Wielkiej Piaśnicy zostanie skrócony do przystanku Leśniewo, Szkoła (po zajeździe do Domatowa) i nie będzie obsługiwany w niedziele i święta.

Pomorska Komunikacja Samochodowa sp. z o.o.
81-340 Gdynia, ul. Hryniewickiego 6c/43
tel. 58 672 23 24, faks 58 672 23 25
www.pksw.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content