KOLOSY już w ten weekend !

Już po raz 16, w dniach 7 – 9 marca 2014 odbędą się w Gdyni słynne KOLOSY.

     Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów, to impreza, na której zostaną wręczone Nagrody Kolosy na 2013 rok.  Na wszystkich tych, którzy zdecydują się przyjść  do gdyńskiej Areny, czeka ponad sto prezentacji oraz przegląd najważniejszych polskich wypraw minionych dwunastu miesięcy. Miniaturowe statuetki posągów z Wyspy Wielkanocnej (Kolosy) za najciekawsze wyprawy i przedsięwzięcia eksploracyjne 2013 roku,  zostaną wręczone po raz 15 w niedzielę 9 marca na zakończenie imprezy.

Z pełnym programem można zapoznać się na oficjalniej stronie www.kolosy.pl

foto: www.trojmiasto.pl teks: www.pomorskie.travel.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content