Zmiana trasy autobusów 656

Rekowo Dolne, zmiana trasy autobusów 656 oraz za PKP zamknięcie przejazdu kolejowego w Redzie w ciągu ul. Rekowskiej w dniach 13-20 listopada 2013 r. zmiana trasy autobusów linii 656 oraz Kolejowej Komunikacji Zastępczej w Rekowie Dolnym. Autobusy linii 656 na odcinku trasy od przystanku Rekowo Dolne, Podleśna do przystanku Połchowo pojadą objazdem przez Widlino.

W związku z objazdem zawiesza się w tym terminie obsługę przystanków Rekowo Dolne, PKP oraz Rekowo Dolne I w obu kierunkach, a przystanek Połchowo w kierunku Pucka zostaje przesunięty na ul. Szkolną w Połchowie (na wysokość wiaty przystankowej w kierunku Redy, przed skrzyżowaniem).

Dla autobusów Kolejowej Komunikacji Zastępczej przystankiem Reda Rekowo na czas zamknięcia przejazdu będzie dotychczasowy przystanek autobusów komunikacji miejskiej MZK „Rekowo” (końcowy linii 9) w ciągu ul. Długiej w Redzie-Rekowie.

Wykonawcą robót torowych jest firma Salcef S.A.

Przepraszamy za utrudnienia.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content