Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

11 marca obchodzimy Święto Sołtysa. W Polsce osób piastujących tę funkcję jest około 40 tysięcy. W Gminie Puck mamy 27 sołtysów. W dniu ich święta życzenia przekazał Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk.

Funkcja sołtysa to niezwykle ważne zadanie. To człowiek ?pierwszego kontaktu?, pośrednik mieszkańców z samorządem gminnym. Do sołtysa przekazać możemy uwagi co do podstawowych zadań i problemów w sołectwie.

W dniu ich święta Wójt Tadeusz Puszkarczuk przekazuje serdeczne życzenia i słowa podziękowania za codzienną pracę i wkładane w nią zaangażowanie.

-Szanowne Panie i Panowie Sołtysi Gminy Puck. Chciałbym wam serdecznie podziękować za zaangażowanie. Za to, że wsłuchujecie się w problemy mieszkańców i staracie się je rozwiązywać. Zostaliście na swoją funkcję wybrani w wyborach bezpośrednich. To bardzo ważna funkcja publiczna, a mieszkańcy wam zaufani ? przekazał Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk.

https://youtu.be/gJLilJ9j6nU

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content