4 turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej!

26 listopada 2016 r. w sali MOKSiR w Pucku odbył się 4 turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej sezonu 2016/2017. W zawodach wzięło udział 48 zawodników z 14 drużyn. Zawody na podium ukończyli: Andrzej Gafka (Zatoka Puck), Zdzisław Bekisz (Darzlubie) oraz Piotr Radtke (Kłos Werblinia). W klasyfikacji drużynowej rozgrywek zwyciężyła Zatoka Puck przed Darzlubiem oraz Kłosem Werblinia.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 4 turnieju:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Gafka Andrzej Zatoka Puck
2. Bekisz Zdzisław Darzlubie
3. Radtke Piotr Kłos Werblinia
4. Wejer Henryk Zatoka Puck
5. Formela Alojzy Mrzezino
6. Matysiak Marian Dragon Gdynia
7. Stefański Stanisław Dragon Gdynia
8. Kos Józef Sami Swoi Rumia
9. Muża Jan MOKSiR Puck
10. Rambiert Florian Sokół Strzelno
11. Lezner Przemysław Sokół Strzelno
12. Myślisz Roman Darzlubie
13. Pawlicki Andrzej Władysławowo
14. Rathenow Gerard Żelistrzewo
15. Ceszke Zygmunt OSP Jastrzębia Góra

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej 4 turnieju:

Lp. Drużyna
1. Zatoka Puck
2. Darzlubie
3. Kłos Werblinia
4. Władysławowo
5. Sokół Strzelno
6. Dragon Gdynia
7. OSP Jastrzębia Góra
8. MOKSiR Puck
9. Żelistrzewo
10. Mrzezino

 

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po 4 turniejach:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Formela Alojzy Mrzezino
2. Matysiak Marian Dragon Gdynia
3. Miiller Władysław Kaszubia Starzyno
4. Radtke Piotr Kłos Werblinia
5. Szreder Władysław ZKP Wejherowo
6. Rathenow Gerard Żelistrzewo
7. Styn Marek MOKSiR Puck
8. Gafka Andrzej Zatoka Puck
9. Rohde Zbigniew Zatoka Puck
10. Rambiert Florian Sokół Strzelno
11. Dorsz Józef Mrzezino
12. Baran Adam MOKSiR Puck
13. Bresiński Stanisław Żelistrzewo
14. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia
15. Wejer Henryk Zatoka Puck

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej po 4 turniejach:

Lp. Drużyna
1. Mrzezino
2. MOKSiR Puck
3. Żelistrzewo
4. Zatoka Puck
5. Kłos Werblinia
6. Sokół Strzelno
7. ZKP Wejherowo
8. Dragon Gdynia
9. Kaszubia Starzyno
10. Darzlubie

 

Czwarty turniej Puckiej Ligi Skata odbędzie się 11 grudnia (niedziela) o godz. 16:00 w WDK w Pucku.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie skat-puck.pl
Info:
Henryk Radtke

Zdjęcie przedstawia zwycięzcę turnieju Andrzeja Gafkę (Zatoka Puck) w środku oraz drugiego najlepsza skaciarza turnieju Zdzisława Bekisz (Darzlubie) z prawej.

Categories: Sport