7 turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej!

22 stycznia 2017 r. w sali MOKSiR w Pucku odbył się 7 turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej sezonu 2016/2017. W zawodach wzięło udział 49 zawodników z 14 drużyn. Zawody na podium ukończyli: Henryk Kohnke (Władysławowo), Kazimierz Grapp (indywidualnie) oraz Piotr Stodolny (Sokół Strzelno). W klasyfikacji drużynowej rozgrywek zwyciężyło Władysławowo przed Kłosem Werblinia oraz MOKSiRem Puck.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 7 turnieju:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Kohnke Henryk Władysławowo
2. Grapp Kazimierz indywidualnie
3. Stodolny Piotr Sokół Strzelno
4. Paszylk Marian Władysławowo
5. Hollender Zbigniew Kłos II Werblinia
6. Baran Adam MOKSiR Puck
7. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia
8. Derc Jan Kaszubia Starzyno
9. Nadolski Daniel Żelistrzewo
10. Radtke Piotr Kłos Werblinia
11. Ludwik Jacek Sami Swoi Rumia
12. Styn Marek MOKSiR Puck
13. Szreder Władysław ZKP Wejherowo
14. Formela Alojzy Mrzezino
15. Dominik Władysław Mrzezino

Czołówka klasyfikacji drużynowej 7 turnieju:

Lp. Drużyna
1. Władysławowo
2. Kłos Werblinia
3. MOKSiR Puck
4. Sokół Strzelno
5. Mrzezino
6. ZKP Wejherowo
7. Darzlubie
8. Dragon Gdynia
9. Kaszubia Starzyno
10. Zatoka Puck

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po 7 turniejach:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Formela Alojzy Mrzezino
2. Rohde Zbigniew Zatoka Puck
3. Szreder Władysław ZKP Wejherowo
4. Radtke Piotr Kłos Werblinia
5. Matysiak Marian Dragon Gdynia
6. Bekisz Zdzisław Darzlubie
7. Miiller Władysław Kaszubia Starzyno
8. Szczypior Stefan Mrzezino
9. Kohnke Henryk Władysławowo
10. Rambiert Florian Sokół Strzelno
11. Muża Jan MOKSiR Puck
12. Nadolski Daniel Żelistrzewo
13. Wejer Henryk Zatoka Puck
14. Dominik Władysław Mrzezino
15. Ludwik Jacek Sami Swoi Rumia

Czołówka klasyfikacji drużynowej po 7 turniejach:

Lp. Drużyna
1. Mrzezino
2. MOKSiR Puck
3. Zatoka Puck
4. Kłos Werblinia
5. Żelistrzewo
6. ZKP Wejherowo
7. Władysławowo
8. Sokół Strzelno
9. Darzlubie
10. Dragon Gdynia

Ósmy turniej Puckiej Ligi Skata odbędzie się 4 lutego 2017 r. (sobota) o godz. 15:00 w sali (lustrzanej) MOKSiR w Pucku.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie skat-puck.pl

Info: Henryk Radtke

Zdjęcie przedstawia zawodników z najwyższymi wynikami podczas 7 turnieju

Categories: Sport