Jerzy Bojka, Anna Ceszke i Dragon Gdynia najlepsi w 7. turnieju Puckiej Ligi Baśki w Mechowie!

19 grudnia 2015 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Mechowie odbył się siódmy turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2015/2016. W turnieju wzięła udział liczba 128 zawodników w tym 3 kobiety z 23 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Jerzego Bojka (Bocar Osłonino) przed Kazimierzem Czerwionka (indywidualnie) oraz Wacławem Bałachowskim (Remus Żelistrzewo). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Dragon Gdynia grająca w składzie: Mieczysław Balewski, Zenon Treder, Waldemar Zduńczyk, Stanisław Stefański, Andrzej Czarnecki oraz Marian Matysiak przed drużyną Szpela Władysławowo oraz ekipą Remus Żelistrzewo. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Anna Ceszke (Białogóra), która zajęła pięćdziesiąte czwarte miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Piętnastu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz pięć najlepszych drużyn zostało uhonorowanych nagrodami rzeczowymi i pucharami.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 7 turnieju:

l.p. Nazwisko i imię Drużyna
1. Bojka Jerzy Bocar Osłonino
2. Czerwionka Kazimierz indywidualnie
3. Bałachowski Wacław Remus Żelistrzewo
4. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia
5. Sahs Rafał indywidualnie
6. Maszke Andrzej Białogóra
7. Semmerling Bogdan Darzlubie
8. Klebba Zygfryd OSP Mrzezino
9. Scheiba Zbigniew Karo Starzyno
10. Treder Zenon Dragon Gdynia
11. Sitarz Adam Szpela Władysławowo
12. Pionka Henryk Walety Bolszewo
13. Kaźmierczak Mariusz Gran Krokowa
14. Konkel Franciszek Szpela Władysławowo
15. Miślisz Józef Szpela II Władysławowo

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej 7 turnieju:

l.p. Drużyna Punkty Punkty stolikowe
1. Dragon Gdynia 55,0 403
2. Szpela Władysławowo 53,5 281
3. Remus Żelistrzewo 49,0 341
4. Gran Krokowa 48,5 161
5. Białogóra 48,5 125
6. Walety Bolszewo 47,0 298
7. Pianka Gdynia 46,0 197
8. OSP Mrzezino 46,0 114
9. Bocar Osłonino 45,5 78
10. Szpela II Władysławowo 45,0 194

 

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po siedmiu turniejach:

  1. p.
Nazwisko i imię Drużyna
1. Koziróg Ryszard Gran Krokowa
2. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia
3. Radtke Marek Kontra Radoszewo
4. Adas Mateusz Szpela Władysławowo
5. Dawindziak Ryszard Białogóra
6. Konkel Franciszek Szpela Władysławowo
7. Miślisz Józef Szpela II Władysławowo
8. Stefański Stanisław Dragon Gdynia
9. Pionka Henryk Walety Bolszewo
10. Jurkiewicz Stanisław Pianka Gdynia
11. Jędrzejak Wojciech Bałtyk Władysławowo
12. Kopystecki Stanisław Białogóra
13. Bielecki Piotr Pianka Gdynia
14. Bałachowski Wacław Remus Żelistrzewo
15. Wittbrodt Jan Szpela II Władysławowo

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej po siedmiu turniejach:

  1. p.
Drużyna
1. Gran Krokowa
2. Pianka Gdynia
3. Szpela Władysławowo
4. Dragon Gdynia
5. Walety Bolszewo
6. Białogóra
7. Szpela II Władysławowo
8. Remus Żelistrzewo
9. Kaszubska Baśka Puck
10. Kontra Radoszewo

 

Następny turniej odbędzie się 30 grudnia (środa) o godz. 17:00 w Wiejskim Klubie Kultury w Mechowie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl

DSC01638

 

DSC01652

 

DSC01657

 

zdjęcia przedstawiają: najlepszą Baśkarkę turnieju Annę Ceszke (Białogóra), czołówkę klasyfikacji indywidualnej zawodów oraz ekipę z największą ilością punktów, Dragon Gdynia.

Categories: Sport