KOMUNIKAT z IX Gminnych Mistrzostw Lekkoatletycznych w kategorii „OLDBOY” Połczyno 2015

KOMUNIKAT z IX Gminnych Mistrzostw Lekkoatletycznych w kategorii „OLDBOY” p.n. „Powroty na bieżnie, rzutnie i skocznie” Połczyno, 07.06.2015r.

Dnia  7 czerwca 2015 roku na boisku sportowym w Połczynie odbyły się IX Mistrzostwa Gminy Puck Weteranów w Lekkiej Atletyce. W zawodach wystartowało ok. 100 osób z 11 miejscowości. Ponadto nie zabrakło zawodników z innych terenów m.in. z Władysławowa i Trójmiasta, którzy startowali poza konkursem. Konkurencja rzutu młotem przeprowadzona została ze względu na bezpieczeństwo uczestników w sobotę (06.06.2015 r.)

Zawodnicy za miejsca od I do III oraz za trzy najwartościowsze wyniki w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki rzeczowe, które wręczyli Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk oraz sędzia główny zawodów Henryk Fiedorowicz. Zespoły za miejsca od I do VI otrzymały puchary. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki  w Gminie Puck, LZS „Iskra” Połczyno oraz Pomorskie Zrzeszenie LZS w Gdańsku.

Uzyskane wyniki przeliczane były na punkty wg tabel z uwzględnieniem wieku uczestnika oraz odpowiedniej wagi sprzętu w konkurencjach rzutowych.

Wyniki IX Gminnych Mistrzostw Lekkoatletycznych – pobierz

DSCF3414x