Liga Skata Sportowego Ziemi Puckiej

Alojzy Formela oraz Mrzezino zwyciężają w 7 turnieju w Jastrzębiej Górze!

15 lutego 2015 r. w Remizie OSP w Jastrzębiej Górze odbył się siódmy turniej Ligi Skata Sportowego Ziemi Puckiej sezonu 2014/2015. W turnieju wzięło udział 51 zawodników (1 kobieta) z 14 drużyn. Turniej zakończył się zwycięstwem Alojzego Formeli (Mrzezino) przed Stanisławem Bresińskim (LZS Starzyno) oraz Janem Głowienka (Darzlubie). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Mrzezino grająca w składzie: Alojzy Formela, Stefan Szczypior oraz Józef Dorsz przed drużyną LZS Starzyno oraz ekipą Sokół Strzelno. Sześciu najlepszych zawodników zostało uhonorowanych nagrodami.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej siódmego turnieju:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Formela Alojzy Mrzezino
2. Bresiński Stanisław LZS Starzyno
3. Głowienka Jan Darzlubie
4. Kreft Paweł ZKP Wejherowo
5. Rambiert Florian Sokół Strzelno
6. Radtke Marek Kłos Werblinia
7. Stefański Stanisław Dragon Gdynia
8. Kohnke Henryk Władysławowo
9. Szczypior Stefan Mrzezino
10. Miiller Maria MOKSiR Puck
11. Matysiak Marian Dragon Gdynia
12. Białk Józef Sokół Strzelno
13. Semmerling Bogdan Darzlubie
14. Miiller Władysław MOKSiR Puck
15. Burczyk Andrzej Sami Swoi Rumia

Czołówka klasyfikacji drużynowej siódmego turnieju:

Lp. Drużyna
1. Mrzezino
2. LZS Starzyno
3. Sokół Strzelno
4. Dragon Gdynia
5. Kłos Werblinia
6. Jastrzębia Góra
7. Darzlubie
8. Sami Swoi Rumia
9. ZKP Wejherowo
10. Władysławowo

Czołówka klasyfikacji indywidualnej siedmiu turniejach:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Burczyk Andrzej Sami Swoi Rumia
2. Kohnke Henryk Władysławowo
3. Szczypior Stefan Mrzezino
4. Semmerling Bogdan Darzlubie
5. Rambiert Florian Sokół Strzelno
6. Wittbrodt Stefan Jastrzębia Góra
7. Formela Alojzy Mrzezino
8. Bryła Mieczysław ZKP Wejherowo
9. Stodolny Piotr Sokół Strzelno
10. Dominik Władysław Mrzezino
11. Bekisz Zdzisław Darzlubie
12. Ceszke Zygmunt Jastrzębia Góra
13. Kreft Paweł ZKP Wejherowo
14. Szreder Jerzy ZKP Wejherowo
15. Jacek Ludwik Sami Swoi Rumia

Czołówka klasyfikacji drużynowej po siedmiu turniejach:

Lp. Drużyna
1. Mrzezino
2. Darzlubie
3. Sami Swoi Rumia
4. ZKP Wejherowo
5. Jastrzębia Góra
6. LZS Starzyno
7. Władysławowo
8. Sokół Strzelno
9. Manhattan Puck
10. Dragon Gdynia

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie http://skat-puck.pl/

Następny turniej odbędzie się dnia 26 lutego (czwartek) 2015 r. o godz. 18:00 w Wiejskim Klubie Kultury w Strzelnie.

info: Henryk Radtke

DSC09196

 

Categories: Sport