Osada Słowiańska w Sławutowie wśród najlepszych atrakcji dla dzieci w Polsce (ranking 2018)

Na stronach Dzieckowpodrozy.pl prezentujemy Wam kilkaset atrakcji. Spośród nich wybraliśmy 50, które cieszą się Waszym największym zainteresowaniem. To zarówno turystyczne hity, jak i miejsca, które dopiero zdobywają Wasze zainteresowanie. W rankingu nie uwzględnialiśmy parków wodnych – osobno prezentujemy zestawienie najlepszych aquaparków w Polsce.

Dzięki Wam wybraliśmy TOP 10 rodzinnych atrakcji w Polsce! Oddaliście prawie 16 000 głosów! 10 z największą ilością Waszych głosów nagradzamy Certyfikatem – Najlepsza rodzinna atrakcja 2018., Niżej, znajdziecie pozostałe miejsca nominowane do tegorocznego Rankingu – zapraszamy Was do zapoznania się również z nimi.

10 najlepszych atrakcji dla dzieci 2018

wg. czytelników Dzieckowpodrozy.pl

Energylandia -Zator
Magiczne Ogrody-Janowiec
Farma Iluzji -Mościska
Afrykarium -Wrocław
Centrum Nauki Kopernik -Warszawa
Kopalnia Soli -Wieliczka
Ziołowy Dzbanek – Zagroda Edukacyjna – Sąpy
Bałtowski Kompleks Turystyczny
Hydropolis Wrocław
Osada Słowiańska Sławutowo

2

Wybierz interesujący układ