III Projekt – Spotkanie informacyjne „E-szansa

Miejsca i terminy spotkań organizacyjnych w sprawie szkoleń:

Łebcz (Szkoła Podstawowa ul. Szkolna 2)  – 28.04.2014  godzina  13.30

– dla mieszkańców z następujących miejscowości: Łebcz, Mieroszyno, Strzelno, Swarzewo, Gnieżdżewo, Starzyno, Starzyński Dwór.

Leśniewo (Szkoła Podstawowa ul. Mechowska 2) –24.04.2014 godzina  15.00

– dla mieszkańców z następujących miejscowości: Leśniewo, Mechowo, Domatowo, Domatówko, Mała Piaśnica, Połczyno, Werblinia

Żelistrzewo (Szkoła Podstawowa ul. Szkolna 1) – 28.04.2014 godzina 15.30

– dla mieszkańców z następujących miejscowości: Żelistrzewo, Rzucewo, Osłonino, Smolno, Połchowo, Mrzezino, Rekowo Górne

Darzlubie (Szkoła Podstawowa ul. Pucka 74) – 24.04.2014 godzina 13.00

– dla mieszkańców z następujących miejscowości: Darzlubie, Brudzewo, Celbowo

Informacja o organizowanej konferencji/ spotkania organizacyjnego w ramach projektu pn. „E-szansa dla mieszkańców Gminy Puck zagrożonych wykluczeniem cyfrowym – etap II”

W sali konferencyjnej (na parterze) Urzędu Gminy w Pucku (ul. 10 Lutego 29) w dniu 14 kwietnia 2014 r. o godzinie 10.00 odbędzie się konferencja /spotkanie organizacyjne poświęcone zasadom i warunkom uczestnictwa w projekcie pt. „E-szansa dla mieszkańców Gminy Puck zagrożonych wykluczeniem cyfrowym – etap II”, w tym omawiane będą zasady przekazywania komputerów, dostarczania Internetu i uczestniczenia w szkoleniu.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 8.3 „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu – eInclusion”, Osi priorytetowej 8 „Społeczeństwo informacyjne – zwiększanie innowacyjności gospodarki” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.

Categories: GOPS,PRIORYTET,Turystyka,Unia Europejska