VII turniej Ligi Skata Sportowego Ziemi Puckiej 2015/2016

Marek Styn oraz Mrzezino zwyciężają w 7. turnieju w Mrzezinie!

17 stycznia 2016 r. w Remizie OSP w Mrzezinie odbył się siódmy turniej Ligi Skata Sportowego Ziemi Puckiej sezonu 2015/2016. W turnieju wzięło udział 54 zawodników (1 kobieta) z 16 drużyn. Turniej zakończył się zwycięstwem Marka Styn (MOKSiR Puck) przed Stefanem Szczypior oraz Alojzym Formella (obaj Mrzezino). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Mrzezino grająca w składzie: Stefan Szczypior, Alojzy Formella, Władysław Dominik oraz Józef Dorsz przed drużyną Zatoka Puck oraz ekipą MOKSiR Puck. Sześciu najlepszych zawodników zostało uhonorowanych nagrodami

Czołówka klasyfikacji indywidualnej siódmego turnieju:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
. Styn Marek MOKSiR Puck
2. Szczypior Stefan Mrzezino
3. Formella Alojzy Mrzezino
4. Dominik Władysław Mrzezino
5. Gaffka Andrzej Zatoka Puck
6. Wejer Henryk Zatoka Puck
7. Rathenow Gerard Żelistrzewo
8. Radtke Marek Kłos Werblinia
9. Stodolny Piotr LZS Sokół Strzelno
10. Głowienka Jan Darzlubie
11. Cejnowa Tadeusz Żelistrzewo
12. Bekisz Zdzisław Darzlubie
13. Burczyk Andrzej Sami Swoi Rumia
14. Wittbrodt Stefan OSP Jastrzębia Góra
15. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia

Czołówka klasyfikacji drużynowej siódmego turnieju:

Lp. Drużyna
1. Mrzezino
2. Zatoka Puck
3. MOKSiR Puck
4. Darzlubie
5. OSP Jastrzębia Góra
6. LZS Sokół Strzelno
7. Dragon Gdynia
8. Kłos Werblinia
9. Żelistrzewo
10. Sami Swoi Rumia

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po siedmiu turniejach:

Lp. Nazwisko i Imię Drużyna
1. Formella Alojzy Mrzezino
2. Kohnke Henryk Władysławowo
3. Bekisz Zdzisław Darzlubie
4. Radtke Marek Kłos Werblinia
5. Myślisz Roman Darzlubie
6. Styn Marek MOKSiR Puck
7. Burczyk Andrzej Sami Swoi Rumia
8. Bresiński Stanisław Żelistrzewo
9. Ceszke Zygmunt OSP Jastrzębia Góra
10. Semmerling Bogdan Darzlubie
11. Głowienka Jan Darzlubie
12. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia
13. Wittbrodt Stefan OSP Jastrzębia Góra
14. Radtke Henryk Kłos Werblinia
15. Jacek Ludwik Sami Swoi Rumia

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej po siedmiu turniejach:

Lp. Drużyna
1. Darzlubie
2. Kłos Werblinia
3. Mrzezino
4. LZS Sokół Strzelno
5. MOKSiR Puck
6. OSP Jastrzębia Góra
7. Żelistrzewo
8. Zatoka Puck
9. Dragon Gdynia
10. Władysławowo

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie http://skat-puck.pl/

Następny turniej odbędzie się dnia 31 stycznia (niedziela) 2016 r. o godz. 14:00 w Remizie OSP w Jastrzębiej Górze.

Info: Henryk Radtke

Categories: Sport